Prowadzący

Kasia – założycielka firmy, twórca programów EkoMuzyki, prowadząca social media i szkolenia pracowników. Magister sztuki specjalności „Rytmika i przedmioty teoretyczno-muzyczne”.

Nauczyciel Rytmiki, kształcenia słuchu i Improwizacji fortepianowej w szkołach muzycznych I i II stopnia na Śląsku.

Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 1 roku życia, a prywatnie mama 2 córek.

Karolina - Absolwentka studiów II stopnia specjalności "Rytmika i przedmioty ogólnomuzyczne" na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

W zawodzie muzyk/pianistka/rytmiczka spełnia się od 2018 roku, współpracując z " Teatrem Młodym" oraz "Teatrem Rytmu Katalog", występując na scenie przy okazji spektakli, koncertów czy międzynarodowych konferencji.

Jako nauczycielka rytmiki działa od roku 2020, kształcąc dzieci od wieku niemowlęcego po uczniów szkoły muzycznej I stopnia.

Karolina – Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach specjalności "Edukacja muzyczna, prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz przedmioty ogólnomuzyczne", a z zamiłowania także pianistka.

Swoją działalność pedagogiczną zaczęła prawie 10 lat temu prowadząc zajęcia rytmiczne, taneczne, umuzykalniające oraz indywidualne lekcje gry na pianinie.

Obecnie pracuje w placówkach kulturalnych w Katowicach i Dąbrowie Górniczej, a także występuje jako pianistka w różnych miejscach na Śląsku.

Wiktoria - Studentka Akademii Muzycznej w Katowicach specjalności "Rytmika i przedmioty ogólnomuzyczne".

Pełna energii, empatii i kreatywności. Ma cudowne podejście do dzieci, pełne ciepła i opiekuńczości. Współpracę z EkoMuzyką zaczęła od praktyki w duecie z założycielką firmy, co dało jej dobry fundament do samodzielnej pracy.

W pracy zawodowej ma jeden cel: Dać z siebie wszystko i jak najwięcej przekazać młodemu pokoleniu.