Poradnik dla nauczyciela: Co zrobić, żeby wprowadzić elementy rytmiki?

 • YOUTUBE

  Skorzystaj z moich zabaw na YouTube. Znajdziesz tam gotowe zabawy z moją autorską muzyką. Zapraszam Cię na moje konto EkoMuzyka dla smyka.

 • SKLEP

  Zaglądnij do mojego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wiele pozycji przeznaczonych do wprowadzania elementów rytmiki. Otrzymasz gotowce, które wykorzystasz w wielu grupach przez wiele lat.

 • MUZYKA KLASYCZNA

  Weź rozwój dziecka w swoje ręce! Poszukaj kont na YouTube, które promują rozwój dzieci przy wartościowej muzyce. Zapraszam Cię na moje Korzystaj z muzyki klasycznej. To najlepszy kierunek na początek. Przyzwyczaj dzieci do słuchania muzyki bez bitu i z różnorodną obsadą wykonawczą. Posłuchajcie Chopina i zróbcie pracę plastyczną, a kolejnym razem włącz kwartet smyczkowy i powachlujcie się chustą animacyjną. Sposobów jest wiele! Jeśli stresuje Cię wprowadzanie elementów rytmiki, zacznij od prostych czynności, żeby osłuchać się z muzyką i przyzwyczaić do niej dzieci.

 • NIE BÓJ SIĘ INSTRUMENTÓW

  Weź instrument dostępny w Twoim miejscu pracy, nie bój się go używać. Różnicowanie brzmienia jest bardzo ważne na zajęciach muzycznych.

 • WYSZKOL SIĘ

  Poproś dyrekcję o szkolenie z zakresu rytmiki dla waszej kadry. Zgłoś się do renomowanej firmy, która się tym zajmuje. Napisz do mnie, a chętnie wyślę Ci ofertę jeśli znajdujecie się w Katowicach lub miastach ościennych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top